Pokládka podlah

Naše podlahářství a podlaháři provádějí pokládku podlah všech typů a technologií. Pravidelně se seznamují s aktuální nabídkou materiálů mnoha výrobců podlah, absolvují školení pořádaná výrobci a dovozci a jsou v úzkém kontaktu s podlaháři celé střední Evropy, s nimiž konzultují své zkušenosti.

Provádíme pokládání:

Pomůžeme Vám s výběrem podlahy podle charakteru místností a zamýšleného účelu používání, ať už ji nakupujete v našem podlahářství anebo v jiné prodejně.

V souladu s objednávkou provede naše podlahářství odbornou pokládku Vámi vybrané podlahy včetně přípravy podkladu. Budete-li si to přát, provedeme demontáž a odvoz staré podlahy a suti.

Odborné poradenství při výběru podlahy

Samozřejmou součástí naší práce je odborné poradenství při výběru nejvhodnější podlahy pro Vaši místnost. Doporučení našich podlahářů Vám pomohou včas zachránit nevhodnou investici v případě, kdy Vaše představy a záměry neodpovídají dlouhodobým zkušenostem odborníků a jejich realizace by měla za výsledek Vaši nespokojenost s kvalitou a užitnými vlastnostmi vybrané podlahy.

Neváhejte tedy před finálním výběrem podlahy raději kontaktovat naše odborníky, kteří se s Vámi rádi podělí o svoje dlouholeté zkušenosti a poskytnou Vám nezaujatou a nestrannou radu. Zároveň Vám mohou k vybrané podlaze či podlahové krytině poskytnout veškeré podlahářské práce.

Naším prvořadým zájmem je spokojenost našich zákazníků a dobré reference na provedenou práci i dodaný materiál.